AT Compus

Historie firmy

Počátky firmy AT Compus sahají do roku 1990, kdy vznikla společnost AutoCont. Ta se roce 1995 rozdělila na dva subjekty, aby dokázala lépe reagovat na růst poptávky, a tak vznikla společnost AT Computers, ze které byla v lednu 2004 opět oddělena specializovaná výrobní divize AT Compus.

AT Computers Holding a.s. spojila v říjnu 2007 síly s polskou, na varšavské burze kótovanou, firmou AB a vytváří tak jednu z největších distribučních obchodních firem působících v odvětví informačních a telekomunikačních technologiích ve střední a východní Evropě.

AB

Společnost AB S.A. je již 4 roky nejdynamičtěji se rozvíjejícím IT distributorem v Polsku. AB S.A. nabízí celou řadu produktů z oblasti výpočetní techniky, spotřební elektroniky, audio a video techniky a mobilních telefonů. Pozice na trhu v Polsku a kvalita služeb společnosti AB S.A. byla oceněna mnoha cenami, mimo jiné 'Most customer oriented distributor in EMEA 2002' či 'Best Regional Partner of HP in EMEA'. AB S.A. byla také nominována na prestižní cenu Ventura 2005 v kategorii 'The most dynamic company'.

AT Computers

Distribuční společnost nabízející ICT zařízení, spotřební elektroniku a výrobky mobilních technologií v České republice.

AT Computer Slovakia

Distribuční společnost působící ve Slovenské republice.

AT Compus

Největší firma zabývající se výrobou osobních počítačů v České republice s výrobní kapacitou 100 000 kusů počítačů ročně.